1 czerwca – Dzień Dziecka!

W poniedziałek 1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Dziecka. Można powiedzieć, że była to kontynuacja festynu sportowo-rekreacyjnego, który współorganizowaliśmy z Radą Sołecką w niedziele, gdzie miały miejsce największe atrakcje dla dzieci, jak zawody sportowe, loteria fantowa i różnego rodzaju przysmaki – dzieci miały swoje święto tak naprawdę dzień wcześniej. Natomiast w szkole po długiej przerwie zebraliśmy się wszyscy na placu zabaw na wspólnym grillu i zabawach przy muzyce. Pogoda dopisała – było słonecznie i bardzo ciepło a do tego wszyscy uczniowie otrzymali pastę do zębów Colgate ufundowaną przez firmę Colgate-Palmolive ze Świdnicy oraz bułki hamburgerowe sprezentowane przez FSB Piekarnia Strzegom. Darczyńcom serdecznie dziękujemy!! Po zabawie i grillu wszyscy wróciliśmy do swoich obowiązków.