10 Gminny Turniej Ortograficzno-Sportowy

We wtorek 21.04.2015r. na hali OSiR-u w Strzegomiu odbył się 10 Gminny Turniej Ortograficzno- Sportowy dla klas trzecich. W turnieju wzięły udział ośmioosobowe zespoły z poszczególnych szkół podstawowych gminy Strzegom.  W konkursie ortograficznym naszą szkołę reprezentowały: Lila Burdzy, Nicole Kędroń i Kinga Kowalczyk. Dziewczynki zmagały się z rebusami, krzyżówkami i zagadkami ortograficznymi. W konkursie sportowym wzięli udział: Zuzia Czubala, Jakub Rymar, Marta Marchewka, Filip Sikora oraz Michał Rakuś. Nasi uczniowie wytrwale i dzielnie walczyli do końca, a konkurencje tj. „Bieg z trzema piłkami”, „Sadzenie ziemniaków”, Bieg łączony czy „Skoki dodawane” nie sprawiły im żadnej trudności. Trzecioklasiści otrzymali pamiątkowy dyplom oraz medale. Mimo, że nasi reprezentanci nie zajęli wysokiego miejsca to jesteśmy z nich bardzo dumni!!!

Klaudia Pantal