14.10 – Dzień Edukacji Narodowej

Środa 14 października była wyjątkowym dniem we wszystkich szkołach w naszym kraju. W tym dniu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich pracowników szkoły. Oczywiście był to dzień w którym nie odbyły się lekcje z czego wszyscy uczniowie bardzo się cieszyli. W naszej szkole z samego rana nauczyciele, rodzice i uczniowie zebrali się w sali gimnastycznej na uroczystym apelu z tej okazji, który zawierał w sobie rożne śmieszne scenki wyjęte z życia szkoły oraz podziękowania skierowane dla nauczycieli i pracowników szkoły. Uczniowie bardzo ładnie wywiązali się z roli aktorów dzięki czemu ich występ wszystkim zebranym bardzo się spodobał oraz wielokrotnie wywoływał lawinę śmiechu na widowni!!