28 listopada -Andrzejki

W czwartkowe popołudnie 28 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową ,która odbyła się w świetlicy wiejskiej w Olszanach. W zabawie udział wzięli uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-VIII. W czasie jej trwania odbyło się wiele wróżb andrzejkowych oraz specjalnych zabaw przygotowanych przez uczniów z Samorządu, którzy zadbali aby oprócz tańców przy muzycznych hitach nie zabrakło innych atrakcji. Rodzice również się postarali ponieważ upiekli pyszne babeczki oraz zapewnili słodki poczęstunek i napoje, dzięki czemu każdy z uczestników mógł ugasić pragnienie oraz zjeść coś słodkiego. Zabawa była bardzo udana i żal było się rozstawać, no ale na drugi dzień musieliśmy iść do szkoły.