28 listopada -Andrzejki

W czwartkowe popołudnie 28 listopada Samorząd Uczniowski zorganizował zabawę andrzejkową ,która odbyła się w świetlicy wiejskiej w Olszanach. W zabawie udział wzięli uczniowie z oddziału przedszkolnego oraz z klas I-VIII. W czasie jej trwania odbyło się wiele wróżb andrzejkowych oraz specjalnych zabaw przygotowanych przez uczniów z Samorządu, którzy zadbali aby oprócz tańców przy muzycznych hitach nie zabrakło innych atrakcji. Rodzice również się postarali ponieważ upiekli pyszne babeczki oraz zapewnili słodki poczęstunek i napoje, dzięki czemu każdy z uczestników mógł ugasić pragnienie oraz zjeść coś słodkiego. Zabawa była bardzo udana i żal było się rozstawać, no ale na drugi dzień musieliśmy iść do szkoły.

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz