Akcja czytelnicza w naszej szkole!

W dniu 08.06.18 o godzinie 10.00 nasz szkoła wzięła udział w najpopularniejszej akcji czytelniczej w Polsce – „Jak nie czytam, jak czytam” . Akcja ma na celu promować czytanie dla przyjemności między innymi wraz z nauczycielami, rodzicami i uczniami. W tym dniu każdy przyszedł do szkoły ze swoją ulubioną książką . Uczniowie z klas II i III wystąpili z bajką o Czerwonym Kapturku , natomiast Kinga Kowalczyk zaśpiewała piosenkę pt.” Książka przyjaciółka” . Odbyło się również czytanie fragmentów książek przez nauczycieli, rodziców oraz uczniów oraz konkurs na najładniejsze przebranie z bajki oraz postać literacką. Na zakończenie uczniowie przeszli po wsi w marszu z trans paramentami promującymi czytelnictwo.