Aktywne Półkolonie

Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Olszany zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież do wzięcia udziału w półkoloniach, które będą organizowane przez Stowarzyszenie w dniach 27.07.2015-31.07.2015. W programie zajęć odbywających się pod hasłem „Aktywne Półkolonie” codziennie będą warsztaty i zajęcia profilaktyczne prowadzone przez wychowawców – nauczycieli z PSP im. Adama Mickiewicza w Olszanach oraz trzy wyjazdy na strzegomskie baseny , całodniowa wycieczka do ZOO Safari w Świerkocinie i wycieczka do Wrocławia, podczas której będziemy zwiedzać ogród botaniczny oraz pływać statkiem po Odrze. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapisów w sekretariacie szkoły podstawowej w Olszanach. Ilość miejsc ograniczona!!