Bal karnawałowy 2014

Konkurs tańca na gazecie, taniec pośród baniek mydlanych, konkurs z balonami i wyprawa przez egzotyczne kraje to tylko niektóre atrakcje, jakie były w dniu 02. 02. 2014r. podczas zabawy karnawałowej, zorganizowanej dla dzieci z Olszan i Modlęcina przez Radę Rodziców działającą przy szkole podstawowej w Olszanach.  Imprezę rozpoczęto o godz. 15.30 w Świetlicy Wiejskiej w Modlęcinie. Prowadzącymi byli animatorzy z Centrum Twórczej Zabawy Ale Heca!. Oprócz powyższych atrakcji każdy uczestnik otrzymał magiczne świecące pałeczki, które wyglądały jak bransoletki. Z tego upominku największą radość okazali najmłodsi uczestnicy zabawy. Pamiątką było również wspólne zdjęcie z animatorami.

Drugą część zabawy umilił zespół muzyczny Pana Damiana Mani. Przy rytmach muzyki wszyscy zebrani świetnie się bawili ,a że był to bal przebierańców na parkiecie można było zobaczyć królewny, postacie z komiksów, super bohaterów, straszydła i różne zwierzęta. Każdy z uczestników balu otrzymał słodki upominek, a dzieci z najbardziej atrakcyjnymi strojami otrzymały nagrody za swoją fantazję . Podczas zabawy każdy mógł spróbować pysznego ciasta upieczonego przez rodziców i ufundowanych cukierków przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Olszany. Natomiast Pani Krystyna Gielata  Sołtys wsi Modlęcin wraz z Radą Sołecką ugościła uczestników kawą, herbatą i napojami. Dyrektor szkoły podstawowej w Olszanach Pani Maria Karkowska wraz z gronem pedagogicznym w imieniu uczniów dziękują Sołtys Modlęcina Pani Krystynie Gielacie za możliwość organizacji balu karnawałowego a rodzicom za zaangażowanie. Natomiast już za niecały rok spotykamy się oczywiście ponownie na naszym balu!!