Bal przebierańców!!

W niedzielę 15 stycznia na sali wiejskiej w Olszanach odbyła się  zabawa karnawałowa zorganizowana przez szkołę podstawową , Radę Rodziców szkoły oraz Radę Sołecką wsi Olszany. Impreza rozpoczęła się o godzinie 15 i trwała do godziny 19. Doskonałą zabawę oraz liczne konkursy z nagrodami zapewniło nam Strzegomskie Centrum Kultury, które czuwało nad przebiegiem balu przebierańców i dbało o doskonałą atmosferę!…

W tym roku zabawa była jeszcze ciekawsza, ponieważ po raz pierwszy na zaprezentowanie się w strojach karnawałowych zdecydowali się nauczyciele!! Dzięki temu bal nabrał jeszcze większego kolorytu, ponieważ było jeszcze więcej ciekawych i kolorowych „przebierańców”. Punktem kulminacyjnym zabawy była wizyta, na którą wszyscy czekali z niecierpliwością…wizyta Święte Mikołaja, który oczywiście dotarł z wielkim workiem prezentów!!..Po rozdaniu dzieciom paczek niestety Mikołaj musiał nas opuścić ale obiecał że za rok ponownie odwiedzi nas na naszej zabawie karnawałowej….tak więc trzymamy za słowo i czekamy!!