Bezpłatna „akcja owocowa”

W miesiącu marcu i maju 2015r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza  w Olszanach rozdano jabłka w ramach działania „Dalsze tymczasowe wsparcie producentów owoców i warzyw” realizowanego przez Agencję Rynku Rolnego  w Warszawie.
Odpowiedzialnym za realizację programu jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Olszanach, która zarejestrowała się w Agencji Rynku Rolnego i posiada Decyzję uprawniającą do otrzymania od organizacji producentów i ich zrzeszeń bezpłatnie owoców i warzyw nieprzeznaczonych do sprzedaży.  Zainteresowanie wśród rodziców  jest  bardzo duże. W ramach programu, wszyscy uczniowie mają możliwość  bezpłatnego otrzymania jabłek do spożytkowania. Mamy nadzieję, że w ramach tego działania uczniowie jeszcze niejednokrotnie skorzystają z nieodpłatnych owoców i warzyw.