Biegi przełajowe w Rogoźnicy

10 maja nasza szkoła wzięła udział w biegach przełajowych, które były poświęcone pomordowanym w obozie koncentracyjnym w Gross-Rosen. Zawody odbyły się na boisku oraz parku w Rogoźnicy na dystansach od 100m do aż 10 km ( kategoria open dla dorosłych)…

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Lubczyński, Adrian Konieczny, Kuba Komornicki, Radek Krawczyk, Hubert Dziadura, Michał Moryl, oraz Damian Roszkowski. Na dystansie 200m wystartowali Kuba, Radzio, Mateusz oraz Adrian. Najlepiej z całej czwórki zaprezentował się Mateusz, który w stawce ponad 20 zawodników zajął piąte miejsce! 


Natomiast na dystansie 800m mieli wystartować tylko Hubert, Michał i Damian, ale ambitni biegacze z czwartej klasy stanowczo stwierdzili, że oni też biegną i koniec. Brawa za postawę! Na tym dystansie doskonale zaprezentował się Michał, który przybiegł na czwarty miejscu w stawce ponad 30 biegaczy! Naprawdę tak nie wiele zabrakło do podium. Jednak wszystkim naszym przełajowcom należą się wielkie brawa za wysiłek!!…. a Ci co nie byli niech żałują!!

Powiązane treści

Udostępnij

Ostatnie artykuły

Skip to content