Brawo nasi siatkarze!!

W poniedziałkowy poranek 27 stycznia na hali sportowej w Goczałkowie odbyły się zawody piłki siatkowej chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy. Turniej objęty jest patronatem posłanki na Sejm Pani Moniki Wielichowskiej.

Do rywalizacji przystąpiło 8 reprezentacji szkół, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie z zespołami z PSP 3, Jaroszowa i Kostrzy. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy zespół z Kostrzy 2:0 w setach, w drugim nasza ekipa doznała porażki w takim samym wymiarze z drużyną z PSP 3 , natomiast w ostatnim grupowym meczy zmierzyliśmy się z zespołem z Jaroszowa , który pokonaliśmy 2:1.

Dzięki temu zwycięstwu zajęliśmy drugie miejsce w grupie i wystąpiliśmy w małym finale turnieju grając o III miejsce.  Naszym przeciwnikiem była reprezentacja gospodarzy – Goczałkowa, którą udało nam się również pokonać  ostatecznie zdobywając III miejsce w zawodach! J

est to bardzo dobry wynik naszego zespołu i  duży sukces! W składzie naszej medalowej drużyny wystąpili : Klaudia Wolkenstein, Kinga Maduch, Kamila Rakuś, Nadia Figurak, Wiktor Pączek, Adam Lubczyńki, Kuba Rymar, Mateusz Wołczański i Oktawian Maciąg.

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz