Brawo nasi siatkarze!!

W poniedziałkowy poranek 27 stycznia na hali sportowej w Goczałkowie odbyły się zawody piłki siatkowej chłopców ze szkół podstawowych naszej gminy. Turniej objęty jest patronatem posłanki na Sejm Pani Moniki Wielichowskiej.

Do rywalizacji przystąpiło 8 reprezentacji szkół, które zostały podzielone na dwie czterozespołowe grupy. Nasza drużyna znalazła się w grupie z zespołami z PSP 3, Jaroszowa i Kostrzy. W pierwszym spotkaniu pokonaliśmy zespół z Kostrzy 2:0 w setach, w drugim nasza ekipa doznała porażki w takim samym wymiarze z drużyną z PSP 3 , natomiast w ostatnim grupowym meczy zmierzyliśmy się z zespołem z Jaroszowa , który pokonaliśmy 2:1.

Dzięki temu zwycięstwu zajęliśmy drugie miejsce w grupie i wystąpiliśmy w małym finale turnieju grając o III miejsce.  Naszym przeciwnikiem była reprezentacja gospodarzy – Goczałkowa, którą udało nam się również pokonać  ostatecznie zdobywając III miejsce w zawodach! J

est to bardzo dobry wynik naszego zespołu i  duży sukces! W składzie naszej medalowej drużyny wystąpili : Klaudia Wolkenstein, Kinga Maduch, Kamila Rakuś, Nadia Figurak, Wiktor Pączek, Adam Lubczyńki, Kuba Rymar, Mateusz Wołczański i Oktawian Maciąg.

Powiązane treści

Udostępnij

Ostatnie artykuły

Skip to content