Coś dla Pań 🙂

W czwartkowy poranek 8 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Olszanach uroczyście jak co roku obchodziliśmy Dzień Kobiet. Podobnie jak w poprzednich latach impreza miała charakter środowiskowy i odbyła się w sali wiejskiej gromadząc liczną publikę, którą w większość tworzyły oczywiście Panie…

Po złożeniu pięknego bukietu kwiatów dla wszystkich kobiet na ręce Pani Dyrektor przez sołtysa wsi Ireneusza Biernata oraz przedstawiciela Rady Sołeckiej Jerzego Cichońskiego na scenie rozpoczął się pokaz artystyczny przygotowany przez uczniów specjalnie na tą okazję. Występ rozpoczął się od zabawnego skeczu obrazującego relacje damsko męskie w małżeństwie a po nim przyszła pora na piosenki wykonane przez uczennice z koła wokalnego. Główna atrakcją występu były jednak dwa tańce przygotowane przez chłopców…tańce oczywiście były w wersji bardzo humorystycznej!! Jako że dziewczęta nie chciały być gorsze od chłopców również zaprezentowały się w tańcu ale podeszły do niego zdecydowanie poważniej. Wszystko to sprawiło że tegoroczne obchody Dnia Kobiet w Publicznej Szkole Podstawowej w Olszanach okazały się być w oczach wszystkich obecnych bardzo udane , zabawne  i dostarczyły wiele pozytywnych emocji. A po części artystycznej na zebranych gości czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez Radę Sołecką, z którego w pierwszej kolejności skorzystały oczywiście Panie!!