Dofinansowanie SP Olszany

W ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”

działania 1. 1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach”  Gmina Strzegom skorzystała po raz drugi z możliwości złożenia wniosku na realizację projektu grantowego pn. „Zdalna Szkoła +” wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, w którym otrzymała kwotę wsparcia w wysokości 105 000,00 zł

W ramach otrzymanych środków zakupiono 35 laptopów, które przekazano do szkół podstawowych na terenie naszej gminy – placówka szkolna w Olszanach otrzymała 3 komputery.

Projekt miał na celu pomoc uczniom pochodzącym z rodzin wielodzietnych (3+). Dyrektorzy szkół zakupiony sprzęt przekazali jak w poprzedniej edycji programu uczniom w drodze umowy użyczenia na okres czasowego ograniczenia funkcjonowania placówek oświatowych w celu prowadzenia zdalnego nauczania.

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz