Dyskoteka karnawałowa!!

W czwartkowe popołudnie  11.01.18 r.  od 16.00 do 20.00 w naszej szkole odbyła się  zabawa karnawałowa, która zgromadziła w sali gimnastycznej uczniów ze wszystkich klas oraz nauczycieli. Młodsi uczniowie przyszli w przebraniach i kolorowych kostiumach, które dodawały kolorytu i uroku całemu wydarzeniu. W czasie trwania zabawy wszyscy, którzy zdecydowali się przybyć bawili się i tańczyli przy najnowszych hitach muzycznych oraz także tych trochę starszych jednak doskonale znanych. Samorząd uczniowski przygotował również konkursy , żeby urozmaicić imprezę oraz zachęcić wszystkich do zabawy a Rada Rodziców przygotowała pyszny smakowity poczęstunek, za co serdecznie dziękujemy!! Impreza była bardzo udana i każdy z jej uczestników mógł wybawić się, zrelaksować i wracał do domu zadowolony.