Dyskoteka Walentynkowa 2014

Piątek 14 lutego był ostatnim dniem w naszej szkole przed rozpoczęciem ferii zimowych. Był to również dzień w którym na całym świecie obchodzone są słynne Walentynki, czyli święto wszystkich zakochanych i właśnie z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę walentynkową. Zabawa w której udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły trwała trzy godziny i oprócz tańców i szaleństw na parkiecie w sali gimnastycznej, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Wiktoria Niziołek wręczała walentynki , które uczniowie mięli możliwość do siebie pisać za pomocą naszej szkolnej poczty walentynkowej. A kiedy zegar wybił trzecią godzinę zabawy, muzyka ucichła, po czym wszyscy udaliśmy się na odpoczynek….ferie zimowe!!