Dzień Babci i Dziadka w klasie „0”

We wtorkowy poranek 21 stycznia w naszej sali gimnastycznej miało miejsce bardzo ważne wydarzenie – uczniowie klasy „0” wraz ze swoją panią i rodzicami zorganizowali Dzień Babci i Dziadka. Nasi najmłodsi uczniowie przygotowali dla swoich babć i dziadków liczne atrakcje wraz z pysznym i słodkim poczęstunkiem. Kiedy już wszyscy zaproszeni goście wygodnie zasiedli na swoich miejscach, mali artyści wyszli na scenę z przejęciem odtwarzać swoje artystyczne role – piosenki , tańce i wierszyki , których ze wzruszeniem słuchali  wszyscy zebrani. Po części artystycznej przyszedł czas na wręczenie własnoręcznie zrobionych upominków dla babć i dziadków. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze – widownia nie szczędziła braw i słodyczy swoim kochanym wnukom w wnuczkom , którzy w piękny sposób wyrazili podziękowanie babciom i dziadkom za trud włożony w ich wychowanie.