Dzień Babci i Dziadka w Olszanach – 03.02 i 10.02.2006

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Olszanach chętnie angażują się w organizowaniu na terenie naszej placówki okolicznościowych uroczystości. Uczniowie nie zapomnieli uczcić Dnia Babci i Dnia Dziadka. Z okazji ich święta dzieci z klas najmłodszych przygotowały inscenizację oraz piękne wiersze i piosenki. Babcie i dziadkowie ze wzruszeniem wysłuchiwali zapewnień wnuków o ich miłości i przywiązaniu.

W spotkaniu zorganizowanym w „zerówce” nie zabrakło konkursów i wspólnych zabaw integracyjnych. Niezapomniane wrażenia wywarły występy taneczne uczennic z klas starszych.

Atmosfera spotkania była ciepła i serdeczna, co można było zaobserwować na twarzach Babć i Dziadków. Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Maria Karkowska, która złożyła przybyłym Gościom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz zadowolenia z każdego dnia.

Słowa uznania należą się pani Dorocie Demkiewicz, Krystynie Oksińskiej, Wiesławie Sumarze, które przygotowały spotkanie i program artystyczny. Szczególne podziękowania należą się również rodzicom uczniów, którzy zadbali o przygotowanie słodkiego poczęstunku.