Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Babcia i Dziadek są jednymi z bardzo ważnych osób w życiu każdego dziecka, a Dzień Babci i Dziadka jest jednym z dni, w którym wnuczęta obdarzają swoich Dziadków szczególnymi dowodami miłości. W oddziale przedszkolnym PSP w Olszanach dnia 15 lutego została zorganizowana uroczystość właśnie z okazji tego wyjątkowego święta. Dziadkowie licznie przybyli do przedszkola. Pani Dyrektor Maria Karkowska wraz z wychowawczynią Agnieszką Chmielewską witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i taniec belgijski.Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występ. Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem przygotowanym przez rodziców. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Agnieszka Chmielewska