Dzień bez przemocy w szkole!!

W czwartek 5 czerwca nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pt „Dzień bez przemocy w szkole”. Organizatorem tego dnia była pani Agnieszka Chmielewska, która zaplanowała cały przebieg akcji w naszej szkole. Od samego rana uczniowie otrzymywali od nauczycieli oraz obsługi znaczki, na których były uśmiechnięte buźki ( za wzorowe zachowanie) lub wykrzykniki (za niewłaściwe zachowanie). Po czwartej lekcji cała szkoła wyruszyła na boisko sportowe, aby wziąć udział w zawodach sportowych, które zaplanowała i zorganizowała pani Agnieszka. Wszystkie dzieci, które przybyły na boisko posiadały czerwone balony, które tego dnia symbolizowały „dzień bez przemocy”, a następnie posłużyły jako przybory do zawodów, które wymyśliła i przeprowadziła pani Agnieszka.