Dzień Dziecka

Jak co roku 1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Dziecka, niestety pogoda po raz kolejny pokrzyżowała nam szyki i święto wszystkich dzieci musiało odbyć się na sali gimnastycznej. Wielka szkoda że tak się stało ponieważ, mięliśmy zaplanowane na ten dzień zawody sportowe wspólnie ze szkołą w Stanowicach. Miał być grill i zabawy na boisku szkolnym a okazało się że nasze szkoły spędziły ten dzień osobno, miejmy nadzieje że za rok pogoda się zlituje i uda nam się zorganizować to co było zaplanowane teraz!!

Jednak nawet pogoda, nie była w stanie nas powstrzymać od świetnej zabawy, ponieważ od rana bawiliśmy się na dyskotece szkolnej podczas, której odbyły się konkursy tańca, konkurs rzutów do kosza, oczywiście nie mogło zabraknąć nagród w postaci słodyczy i innych gadżetów, a do tego okazało się że przedstawiciele Rady Sołeckiej zrobili nam niespodziankę i przyszli nas odwiedzić z workiem pełnym słodyczy!! Po raz kolejny okazało się że nawet kiedy pogoda za oknem zła…. my i tak potrafimy się świetnie bawić!