Witam Was drodzy uczniowie!!

Dziś 1 czerwca a więc Wasze święto 🙂

Gdyby obecna sytuacja pozwalała zapewne dziś byłby zorganizowany dla Was festyn z różnymi atrakcjami oraz smakołykami…ale niestety życie zmieniło bieg wydarzeń i ten dzień wyjątkowo nie będzie obchodzony tak jak zawsze…ale zaległości narobimy za rok !! W związku z Waszym świętem chciałbym wraz całą Radą Pedagogiczną oraz pracownikami szkoły życzyć Wam wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i radości!!

Pozdrawiam Dyrektor 🙂

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz