Dzień Dziecka w Morawie

W piątkowy poranek 1 czerwca w dniu Międzynarodowego Dnia Dziecka wyruszyliśmy do Morawy, aby skorzystać z atrakcji jakie były tam przygotowane dla wszystkich dzieci z okazji Pucharu Świata we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego. Wyjazd spod naszej szkoły, w którym udział wzięli uczniowie wszystkich klas łącznie z zerówką  odbył się zgodnie z planem o godzinie 9 rano…

Wielka szkoda iż pogoda wyjątkowo nie sprzyjała szaleństwom na świeżym powietrzu gdyż było zimno i padał deszcz, na szczęście z biegiem czasu pogoda się poprawiła. Jednak dla naszych dzieci, nie miała ona większego znaczenia, ponieważ nie ważne czy w deszczu czy w słońcu bawiły się znakomicie i nie chciały wracać do domu!! Każdy znalazł coś dla siebie…, miejsce w którym mógł się wybawić w dniu swojego święta! Miejmy nadzieje, że za rok pogoda będzie bardziej łaskawa i wyjrzy słońce dla naszych dzieci!!