Dzień Dziecka ze Strażakami!!

W czwartkowy poranek 1 czerwca w naszej szkole obchodziliśmy jak co roku Dzień Dziecka. Przed godziną 9.00 rano wszyscy uczniowie wraz nauczycielami i niektórymi rodzicami udali się na boisko sportowe w Olszanach , aby w tym miejscu świętować ten wyjątkowy dzień. Główną atrakcją był przyjazd strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Olszanach, którzy przygotowali dla dzieci zawody strażackie w laniu wodą. Uczniowie mogli się przejechać też prawdziwym wozem strażackim oraz dokładnie go obejrzeć od środka. Na zakończenie wizyty naszych dzielnych strażaków pani Dyrektor wraz z Zuzią Czubalą przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego wręczyły im słodki upominek oraz pamiątkowy dyplom w podziękowaniu za przybycie na obchody Dnia Dziecka. Skoro strażacy otrzymali słodkości uczniowie z racji swojego święta również zostali obdarowani pysznymi lodami!! Kolejnym akcentem tego dnia były różnego rodzaju zawody sportowe dla wszystkich uczniów z klas 0-VI– rywalizacja odbyła się w wyścigach rowerowych, biegach, skokach i rzutach, oczywiście nie mogło zabraknąć różnego rodzaju zabaw. Punktem kulminacyjnym był tak bardzo wyczekiwany przez uczniów mecz piłki nożnej. W tym dniu wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli zapewnione różnego rodzaju atrakcje oraz dużą dawkę ruchu na świeżym powietrzu, szczególnie że pogoda była wymarzona do tego rodzaju wydarzenia – było ciepło i bardzo słonecznie.