Dzień Edukacji Narodowej 2012

W piątkowy poranek 12 października na sali gimnastycznej w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej , który w tym roku wypadał w niedzielę . Na początku akademii pani Dyrektor powitała zebranych gości , którzy ze względu na mały rozmiar naszej sali musieli się nieźle ścisnąć…

Po powitaniu uczniowie klas IV-VI zaprezentowali się w paru skeczach dotyczących  wydarzeń z życia szkoły…tych teraźniejszych jak i tych które dopiero przed nimi, ponieważ wybiegając w przyszłość wcielili się rolę absolwentów szkoły. Pomiędzy skeczami w piosenkach zaprezentowały się Ola Komornicka z Jessica Kasperą  oraz Sandra Ciupa , a uczniowie postanowili zrobić jeszcze nauczycielom niespodziankę w postaci występu zespołu rockowego pod nazwą „Zespół pedagogiczny”, wcielając się w poszczególnych nauczycieli naszej szkoły , którzy tworzyli ów zespół. Po występach artystycznych przyszła pora na najważniejszy akcent akademii czyli na występ „pierwszaków” , po którym nastąpiło uroczyste pasowanie na ucznia klasy pierwszej, którego jak co roku dokonała pani Dyrektor swoim magicznym wielkim ołówkiem . Po pasowaniu pierwszaków wręczyliśmy jeszcze nagrody za udział naszych uczniów w konkursie ekologicznym i mogliśmy zakończyć obchody Dnia Edukacji Narodowej.