Dzień Matki w oddziale przedszkolnym

W dniu 26 maja w oddziale przedszkolnym PSP W Olszanach odbyła się miła uroczystość z okazji Dnia Matki. Uroczystość Dnia Mamy to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Zaproszone mamy z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchały życzeń, wierszy, piosenek. Wszystkie dzieci słowem, tańcem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną opiekę, cierpliwość i dobroć, a także za serce, które wiele rozumie i zawsze wybacza. Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom piękne bukieciki i zaprosiły na słodki poczęstunek. Atmosfera tej uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna! Zadowolone Mamy ze szczerego serca dziękowały za przygotowanie tej jakże miłej i ważnej uroczystości.