Dzień Niepodległości – czyli rzecz o generale Kwiatkowskim

W środę 12 listopada z okazji Święta Niepodległości uczniowie naszej szkoły wzięli udział w przedstawieniu pt. „ Dzień Niepodległości- czyli rzecz o generale Kwiatkowskim.” Uroczystość została przygotowana przez uczniów klas IV i V, a nad całością czuwała pani Klaudia Pantal. Nietuzinkowy spektakl rozpoczął się od przeczytania listu Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego skierowanego do uczniów, nauczycieli i rodziców. Następnie rozpoczęło się przedstawienie, podczas którego na granicy dwóch Państw spotykają się  armie: wojsko Generała Kwiatkowskiego oraz wojsko Marszałka Pyszałka. Na zakończenie wspólnego świętowania Niepodległości cała społeczność szkolna zaśpiewała Hymn Polski- Mazurek Dąbrowskiego.