Dzień Patrona po raz 12…

10 grudnia jak co roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona – Adama Mickiewicza, w tym roku była to już 12 rocznica. Tym razem uroczystość była zdecydowanie mniej uroczysta, ponieważ nie była to okrągłą rocznica, w związku z czym apel z tej okazji odbył się nie w sali wiejskiej a w największej klasie w szkole, czyli w sali matematycznej. Imprezę jak co roku przygotowały: pani Magda Ciężki i pani Dorota Demkiewicz.

W występie udział wzięli uczniowie z klas V i VI, którzy w krótki i ładny sposób zaprezentowali swój program artystyczny, dotyczący oczywiście naszego wielkiego Patrona. A za rok w tym dniu spotkamy się ponownie w tym samym celu…mamy nadzieje że 13 – stka  nie przyniesie nam pecha!!