Dzień Pluszowego Misia

W dniu 25.11.2020 r. przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Misie, które mieszkają w naszym przedszkolu są małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy jest piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „Jadą, jadą misie”, „Misie szare, misie szare obydwa”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. Atrakcjom i radości nie było końca.