Dzień Pluszowego Misia u przedszkolaków!

W dniu 24 listopada wszystkie dzieci z naszego oddziału uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.  Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi  pluszakami. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe, żółte itd. A każdy był piękny i wyjątkowy. Bardzo miłą niespodzianką były odwiedziny pszczółki, która wspólnie bawiła się z „misiami” oraz jak się okazało jest bardzo pożyteczna ponieważ produkuje przysmak dla misiów jakim jest miód. Wszystkie przedszkolaki chciały przytulić się do naszego gościa. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami oraz zabawy. Przedszkolaki bawiły się w starego niedźwiedzia oraz tańczyły z misiami w rytm piosenki „Pokochaj pluszowego misia” ,degustowały miód – przysmak misiów oraz wykonały prace plastyczne.Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Ten dzień w przedszkolu był pełen radości oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości.