Festyn rodzinny w Olszanach

W sobotę 06 czerwca odbył się w naszej wsi festyn rodzinny organizowany przez szkołę. Wszystko miło odbyć się na boisku i trwać do późnego wieczora…. mieliśmy przygotowane różne atrakcje, dzieci przygotowały występy… miało byś tak jak powinno być na festynie – tańce, zawody sportowe, mecz w piłkę nożna… kiełbaski i inne smakołyki. Była loteria fantowa niestety pogoda w brutalny sposób storpedowała nasze plany…. zaczęło lać i wszystko byliśmy zmuszeni przenieść do sali wiejskiej. A tam pomimo tego, że większość atrakcji się odbyła… już nie było takiej atmosfery prawdziwego festynu, ale po mimo wszystko i tak odwiedziło nas wielu mieszkańców i wspólnie się bawiliśmy, a kiedy festyn dobiegł końca rodzice zorganizowali zabawę taneczną, także impreza trwałą do samego rana!! Miejmy nadzieje, iż za rok pogoda okaże się bardziej łaskawa!!!