Filharmonia na wesoło

14 grudnia 2016 r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w Filharmonii na wesoło. Muzycy zaprosili nas do zwiedzania słynnych miast Polski- Krakowa i Zakopanego. Mięliśmy okazję  wysłuchania naszych pięknych polskich kolęd tj. Mędrcy Świata, Wśród Nocnej Ciszy, Przybieżeli do Betlejem, Z Narodzenia Pana oraz Oj Maluśki, Maluśki. Uczniowie włączyli się w śpiew i wspólną zabawę. Na Sali panowała radość.  Była to wyjątkowa lekcja, dzięki której poczuliśmy już klimat Świąt Bożego Narodzenia. Taka nauka poprzez śpiew oraz zabawę podczas żywej lekcji muzyki bardzo spodobała się naszym uczniom.

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz