Finał Ligi Piłki Siatkowej

We wtorkowy poranek 19 czerwca w hali Osiru w Strzegomiu odbył się finałowy turniej ligi piłki siatkowej chłopców i dziewcząt szkół podstawowych. W decydującym turnieju stawiły się cztery zespoły dziewczęce : PSP 2, PSP3, PSP4 oraz nasz zespół w składzie: Dominika Roszkowska, Wiktoria Sowa, Paulina Łabędzka, Jessica Kaspera, Kamila Krawczyk, Dominika Maduch oraz cztery zespołu chłopców: PSP3, PSP4, PSP 2 i uczniowie szkoły z Jaroszowa, niestety tym razem nasz zespół chłopców nie przystąpił do rywalizacji, ponieważ nie mogliśmy skompletować składu. Nasze zawodniczki zaprezentowały się całkiem dobrze pomimo tego, że nie udało im się wygrać żadnego meczu, ale w każdym podejmowały wyrównaną walkę z rywalkami. Można powiedzieć iż wyniki były słabsze niż gra. W pierwszym meczu przegraliśmy z dziewczynami 1:2 w setach , w kolejnym spotkaniu polegliśmy z PSP 2 0:2 a w kończącym ostatnim meczu po wyrównanej grze ponieśliśmy porażkę z dziewczynami z PSP 4 1:2 w setach. Ostatecznie nasz zespół siatkarek zajął w całej lidze siatkowej 4 miejsce.