„Geo-Planeta” PLUS

14 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” PLUS. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała klasa VII oraz dwoje uczniów z klasy VI.

Ideą Konkursu jest, jak co roku poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć oraz rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski i świata. Tematyką przewodnią testu konkursowego w roku szkolnym 2017/2018 było: Geografia Polski – „Góry Świętokrzyskie, Karpaty i Sudety”. Dyplom i nagrodę książkową za bardzo dobry wynik otrzymała Katarzyna Borowiec, uczennica klasy VII. Serdecznie gratulujemy! Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnej edycji oraz zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy geograficznej.

Powiązane treści

Comments

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Udostępnij artykuł

Ostatnie artykuły

Dzień Dziecka

Witam Was drodzy uczniowie!! Dziś 1 czerwca a więc Wasze święto 🙂 Gdyby obecna sytuacja pozwalała...

Propozycja LO Strzegom

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą LO Strzegom.

Wybierz szkołę

Na prośbę TEB Technikum przedstawiamy plakat prezentujący ofertę szkoły z Wałbrzycha.

Jak usprawnić proces uczenia się – co może zrobić rodzic?

Poniżej przedstawiamy listę przydatnych rad dotyczących tego, jak rodzic może pomóc swojemu dziecku w procesie uczenia się. Dzieci często...

Poradnik na czas koronawirusa

Poradnik na czas koronawirusa Mamy 2 drogi (albo –albo): A) Izolację –prowadzi do zdrowia, a z...

Ważne treści