„Geo-Planeta” PLUS

14 marca odbył się Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geo-Planeta” PLUS. Naszą szkołę w konkursie reprezentowała klasa VII oraz dwoje uczniów z klasy VI.

Ideą Konkursu jest, jak co roku poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć oraz rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski i świata. Tematyką przewodnią testu konkursowego w roku szkolnym 2017/2018 było: Geografia Polski – „Góry Świętokrzyskie, Karpaty i Sudety”. Dyplom i nagrodę książkową za bardzo dobry wynik otrzymała Katarzyna Borowiec, uczennica klasy VII. Serdecznie gratulujemy! Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy uznania. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy kolejnych sukcesów w następnej edycji oraz zachęcamy pozostałych uczniów naszej szkoły do rozwijania swoich umiejętności i wiedzy geograficznej.