Gramy w planszówki

W dzisiejszych czasach ze wszystkich stron otacza Nas nowoczesna technologia. Dzieci chętnie grają w różne gry na tablecie czy na telefonie. Gry planszowe stały się jakby troszeczkę zapomniane.

Planszówki są świetnym sposobem na zmobilizowanie dziecka do większej koncentracji, rozwijają zdolność logicznego myślenia oraz są doskonałym sposobem na oswajanie się zarówno z sukcesem i porażką. I właśnie dlatego powinniśmy po nie często sięgać i czerpać przyjemność ze wspólnej gry. Mając na uwadze walory gier planszowych, wspólnie postanowiliśmy zorganizować w klasie dzień z grami planszowymi. Dzieci mogły w tym dniu przynieść z domu swoją ulubioną grę. Wszyscy świetnie się bawili i próbowali swych sił w różnych grach planszowych, zarówno tych znanych jak i nieznanych. Na pewno w przyszłości powtórzymy naszą zabawę!!