II Turniej Ligi Piłki Siatkowej 2013/2014

W sobotni poranek 18 stycznia w hali OSIRU w Strzegomiu odbyły się II zawody z cyklu Ligi Piłki Siatkowej szkół podstawowych z terenu naszej gminy. Jak zawsze zawody odbywały się w kategorii dziewcząt i chłopców systemem każdy z każdym.  Zespół z naszej szkoły przystąpił do rywalizacji w kategorii chłopców w składzie : Jasiu Grabiec, Fabian Metelica, Bartek Filipczyk, Radek Lubczyński, Kuba Lukas, Paweł Lubczyński, Kacper Migoń oraz Wiktoria Niziołek, która wystąpiła w turnieju z powodu niemożliwości skompletowania zespołu dziewcząt. Nasza reprezentacja rozegrała w zawodach 6 spotkań ,w których zanotowała 4 porażki, odpowiednio: 0:2 z PSP 4, PSP 3, uczniami z Jaroszowa 0:2 oraz po zaciętym meczu 1:2 z uczniami z Kostrzy. W pozostałych meczach wygraliśmy z uczniami ze Stanowic 2:0 oraz z uczniami z Goczałkowa 2:1. Ostatecznie zdobyliśmy w turnieju 6 punktów. A za miesiąc będzie możliwość rewanżów w kolejnym turnieju z tego cyklu.