III Gminny Konkurs Recytatorski

W piątek 25.04.08 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Olszanach odbył się III Gminny Konkurs Recytatorski klas IV-VI. Konkurs odbył się pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Strzegom…

I miejsce otrzymała Joanna Głód z PSP w Jaroszowie za wiersz W. Chotomskiej pt. „Hipopotam”
II miejsce zdobyła Dominika Komsa z PSP w Olszanach za wiersz L.J Kerna pt.” Pan Tygrys”.
III miejsce zajęła Zuzanna Konieczna z PSP 4 w Strzegomiu za wiersz W. Szymborskiej pt. „Kot w pustym mieszkaniu”

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy, wyróżnieni uczniowie nagrody książkowe, a zwycięzcy statuetki. W przerwie wystąpili uczniowie klas II i III. Klasa II zaprezentowała taniec „Swing w uliczce”, a uczniowie klasy III zatańczyli Kankana. Przed występami tanecznymi uczennica klasy III Paulina Rakuś recytowała wiersz pt. „Kłopoty zajączka”, którym to wierszem zdobyła I miejsce w III Gminnym Konkursie Recytatorskim klas I-III w Jaroszowie. Dyrekcja szkoły oraz organizatorzy konkursu: pani Magdalena Ciężki, Krystyna Oksińska i Dorota Demkiewicz serdecznie dziękują wszytkim uczestnikom oraz ich opiekuną za udział w konkursie. Rodzicom uczniów z PSP w Olszanach pragniemy podziękować za zorganizowanie poczęstunku dla wszystkich gości.