Inauguracja Roku Szkolnego 2016/2017

Czas tak szybko leci, że jeszcze nie tak dawno uczniowie , rodzice i pracownicy Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszanach życzyli sobie wzajemnie udanych wakacji a tu już pora wracać do szkoły! Zgodnie z naszą tradycją nowy rok szkolny rozpoczęliśmy uroczystą Maszą Świętą w naszym kościele przeprowadzoną przez księdza Józefa Wróbla, a następnie udaliśmy się na plac zabaw aby oficjalnie zainaugurować Rok Szkolny 2016/2017. Po przemówieniu pani Sołtys Olszan Stanisławy Górskiej oraz pani Dyrektor Marii Karkowskiej, które wszystkich serdecznie przywitały i przekazały wiele cennych uwag i mądrości życiowych, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas. Nastał czas wytężonej pracy dla całej naszej szkolnej społeczności!