IV turniej im. Czesława Żydka

W sobotni poranek 11 czerwca reprezentacja piłkarska naszej szkoły w składzie: Wojtek Lukas, Adrian Gruszecki, Mariusz Krzyżak, Adrian Majecki, Tomek Przypek, Piotrek Niziołek, Robert Gielata, Marcin Lubczyński udała się na IV turniej piłki nożnej im. Czesława Żydka, oprócz naszej szkoły udział wzięli uczniowie szkół z : Goczałkowa, Jaroszowa, Rogoźnicy, Kostrzy, oraz Udanina…

Rywalizacja odbywała się w dwóch grupach systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu nasi chłopcy niestety nie sprostali rywalowi z Rogoźnicy i przegrali mecz 3:1, na szczęście w kolejnym meczu grupowym zaprezentowali się już lepiej i zwyciężyli z zespołem z Goczałkowa 6:3. To zwycięstwo pozwoliło im zagrać o III miejsce w turnieju z zespołem z Udanina….jednak już od samego początku było widać różnicę klasy miedzy zespołami…. niestety na niekorzyść naszego… ostatecznie po bardzo słabej grze przegraliśmy 1:11…był to zdecydowanie nasz najgorszy mecz od wielu spotkań….małym usprawiedliwieniem jest fakt że zespół z Udanina okazał się być bardzo dobry. Całe zawody wygrali zawodnicy z Kostrzy, którzy w finale bardzo wysoko pokonali zespół z Rogoźnicy. A nasz zespół ostatecznie został sklasyfikowany na IV miejscu.