Jasełka 2010

Dzień 22 grudnia był ostatnim dniem przed świętami , w którym spotkaliśmy się wszyscy w szkole. Ponownie zobaczymy się dopiero za rok!!…Zgodnie z tradycją obowiązującą w naszej szkole w ostatnim dniu zawsze odbywają się Jasełka przygotowane przez p. katechetkę. W tegorocznych Jasełkach wystąpili  uczniowie z klasy V oraz  Paulina Rakuś i Karolina Zwolińska z klasy VI. Po wspólnej modlitwie i przedstawieniu, które odbyło się w sali gimnastycznej miał miejsce jeszcze konkurs kolęd, w którym wszystkie klasy włącznie z „zerówką” śpiewały wybraną przez siebie kolędę . Po wysłuchaniu śpiewanych kolęd nastąpił czas aby wszyscy ( uczniowie, rodzice i nauczyciele) zgodnie z tradycją podzieliliśmy się opłatkiem życząc sobie Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!!