Jasełka bożonarodzeniowe 2013

Piątek 20 grudnia był ostatnim dniem w szkole przed przerwą świąteczno-noworoczną w związku z czym uczniowie PSP Olszany wraz z panią Magdaleną Ciężki oraz panią Anną Gryniewicz przygotowali piękne jasełka bożonarodzeniowe , aby w świątecznym nastroju pożegnać rok 2013. Jasełka odbyły się tym razem w Kościele w związku remontem świetlicy wiejskiej w Olszanach i były poprzedzone Mszą Świętą Roratnią. Przedstawienie odbyło się na tle okazałych choinek przystrojonych w kolorowe lampki i ozdoby, które pięknie podkreślały świąteczny nastrój. Po występie głównych aktorów jasełek zawitał do nas niespodziewany gość …Święty Mikołaj!! , który miał pełny worek prezentów dla uczniów oraz dzieci zebranych w Kościele. Kiedy wszystkie paczki zostały rozdane nasz gość pożegnał się z nami życząc wszystkim zebranym wesołych świąt!!