Jestem kibicem przez duże K!

25.04. na hali Osiru w Strzegomiu odbyły się zawody sportowe dla szkół podstawowych pod hasłem „Jestem kibicem przez duże K”, które oczywiście nawiązywało do odbywających się w naszym kraju Mistrzostw Europy w piłce nożnej…

Do rywalizacji przystąpiły szkoły z naszej gminy oraz oczywiście nasze reprezentacja w skład której wchodzili: Ola Bogucka, Jula Kępa, Klaudia Majecka, Kasia Żywioł, Kacper Migoń, Paweł Lubczyński, Dawid Drożdż, Patryk Bogacki z klasy IV,  z klasy V: Karol Wójcik, Ola Komornicka, Jessica Kaspera oraz z klasy VI : Dominika Maduch, Robert Gielata i Marcin Lubczyński. Na końcowy wynik zawodów składały się punkty zdobywane przez uczniów poszczególnych klas. Do rywalizacji sportowej polegającej na wyścigach rzędów przystąpiły klasy IV, trójki uczniów z klas V wzięły udział w konkursie plastycznym dotyczącym EURO 2012 – miały za zadanie stworzenie plakatu dopingującego nasza reprezentacją piłkarską, natomiast trójki szóstoklasistów przystąpiły do testu dotyczącego oczywiście EURO 2012 oraz przepisów gry w piłkę nożną. Zawody przebiegały w miłej sportowej atmosferze a cała impreza zakończyła się dużym sukcesem organizacyjnym…gdyż każdy z nas był kibicem przez duże K!!