Jesteśmy mistrzami!!

16 kwietnie br. uczniowie z naszej szkoły odnieśli wielki sukces sportowy – wygrali gminne zawody w piłkę nożną , które odbyły się na boisku „Orlika” w Strzegomiu. W ten sposób nasi chłopcy zostali mistrzami gminy Strzegom szkół podstawowych  w piłce nożnej!!! Do turnieju niestety przystąpiły tylko 4 szkoły, oprócz naszej reprezentacji zgłosili się jeszcze uczniowie ze szkoły z Goczałkowa, PSP 3 i PSP 4 ze Strzegomia…

Nasz zwycięski zespół tworzyli: Wojtek Lukas, Adrian Gruszecki, Marcin Lubczyński, Tomek Przypek, Adrian Majecki, Mariusz Krzyżak i Karol Wójcik, dodatkowo Adrian Majecki został królem strzelców całych zawodów!! Oprócz doskonałego wyniku należy podkreślić również fakt, iż nasi chłopcy bardzo dobrze sobie radzili na boisku, ich gra była płynna i przemyślana dzięki temu stwarzali sobie bardzo dużo sytuacji strzeleckich, w związku z czym gdyby nie słaba skuteczność ich zwycięstwa byłby bardziej okazałe!! W pierwszym meczu nasi reprezentanci zmierzyli się z uczniami ze szkoły nr 3 ze Strzegomia i pewnie wygrali 5:1, w następnym meczu odprawili szybko chłopców ze szkoły z Goczałkowa 7:0, a w ostatnim spotkaniu wygrali z uczniami ze szkoły nr 4 ze Strzegomia 4:1. Za swoją doskonałą grę nasi uczniowie otrzymali pamiątkowe medale i okazały puchar!!