Karnawał z w naszej szkole!

W piątkowe popołudnie 24 stycznia  w świetlicy wiejskiej w Olszanach odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez naszą szkołę. W zabawie bawili się uczniowie z klas I-VIII oraz dzieci z oddziału przedszkolnego, które z racji wieku w większości były poprzebierane za różne kolorowe postacie.

Niektórzy starsi uczniowie również zdecydowali bawić się w przebraniu dzięki czemu w sali było bardzo kolorowo. Rada Rodziców zorganizowała pyszny poczęstunek w postaci ciast , owoców oraz słodyczy. Zespół animatorów „Ale Heca” zapewnił nam doskonałą zabawę na parkiecie i wiele innych atrakcji, dzięki czemu każdy mógł wybawić się do woli. Głównym punktem naszej zabawy była jednak wizyta Świętego Mikołaja z workiem pełnym słodkich paczek, które rozdał wszystkim uczestnikom zabawy! Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za zaproszenie zespołu animatorów oraz za pomoc w organizacji  naszej zabawy karnawałowej, która jak zawsze była radosnym przeżytAŃCEciem dla naszych uczniów!

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz