Klasa IV w Krasiejowie !!

W sobotni poranek 15 czerwca uczniowie klasy IV oraz kilkoro uczniów z klasy V i VI wybrali się w daleką podróż na wycieczkę do Krasiejowa, w którym znajduje się jeden z największych Parków Dinozaurów w Polsce . Podróż minęła nam wesoło, jednak z racji odległości jechaliśmy dość długo, ale to co zobaczyliśmy na miejscu wynagrodziło nam długą i męcząca trasę! Oprócz trasy edukacyjnej, na której aż roiło się od naturalnej wielkości dinozaurów ( oczywiście sztucznych J) zaliczyliśmy jeszcze prehistoryczne oceanarium, w którym mogliśmy podziwiać w trój wymiarze podwodne dinozaury, przejażdżkę tunelem czasu gdzie mogliśmy się dowiedzieć jak powstał wszechświat, jak powstała nasza i inne planety oraz o tym ile w przeszłości katastrof nawiedziło Ziemię. Jednak główną atrakcją były dwa wielkie place zabaw!! Po zjedzeniu obiadu wszyscy oddali się szaleństwom na różnego rodzaju zjeżdżalniach, karuzelach, i wielu wielu innych atrakcjach, które czekały tam na dzieci. Kiedy  zaliczyliśmy już wszystkie atrakcje na jednym placu zabaw, nadeszła pora aby udać się na drugi, na którym była między innymi  duża plaża oraz jeziorko, po którym pływaliśmy rowerkami wodnymi. Jako że pogoda wyjątkowo nam dopisała i oprócz słońca była jeszcze gorąco wielu uczestników skorzystało z kąpieli… Zmęczeni ale szczęśliwi udaliśmy się w podróż powrotną o 18.00…w domu byliśmy o 21.00…. czyli cały dzień na wycieczce..ale z całą pewnością było warto!!