Klasy IV-VI w Teatrze

W czwartek 12 lutego uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami mięli okazje być na przedstawieniu teatralnym, które odbyło się w świdnickim Teatrze. Bez wątpienia obcowanie przez uczniów z tego rodzaju kulturą wzbogaca ich osobowość oraz pomaga w prawidłowym rozwoju intelektualnym. Przedstawienie było zatytułowane „Gniazdo” i opowiadało o legendach i faktach dotyczących powstawania Państwa Polskiego, dzięki czemu widzowie mięli możliwość poznania burzliwej historii naszego kraju. Sztuka mogła się podobać, gdyż było w niej wiele humoru i ciekawych zwrotów akcji, które sprawiły, że przedstawienie oglądało się z zaciekawieniem. Po spektaklu z całą pewnością można stwierdzić, iż warto czasem wybrać się do teatru.