Kolejny sukces uczniów klasy II!!

W marcu 2017r. uczniowie klasy drugiej wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym w ramach strzegomskich dni z teatrem przez Strzegomskie Centrum Kultury pt. „ Ulubieńcy spektakli teatralnych- W świecie baśni”.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I- III.  Nasze uczennice osiągnęły ogromny sukces, bowiem Maja Kalitan zajęła III miejsce, a praca Mai Balcerowskiej została wyróżniona. Dziewczynki w dniu 31.03.17r. wzięły udział w wernisażu wystawy najlepszych prac plastycznych podczas którego otrzymały atrakcyjne nagrody. SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

mgr Klaudia Pantal

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz