Konferencja ekologiczna

21 września uczniowie klasy VI uczestniczyli w pierwszej strzegomskiej konferencji ekologicznej, która była podsumowaniem projektu „Przyroda naszego regionu”, realizowanego przez 5 szkół z naszej gminy. Na spotkaniu uczniowie naszej szkoły Kamila Krawczyk i Piotr Niziołek „z sercem” przedstawili rezultaty pracy uczniów w formie prezentacji multimedialnej. Uczniom bardzo podobał się wykład pani dr inż. Katarzyny Tokarczyk- Dorociak na temat „Koncepcji zrównoważonego rozwoju miasta i gminy Strzegom” oraz debata, w której uczestniczyli. Na zakończenie konferencji każdy uczestnik mógł posilić się pysznymi przekąskami przygotowanymi przez organizatora konferencji PSP nr 2 oraz Urząd Miasta i Gminy Strzegom.

Izabela Luszawska