Koniec Roku Szkolnego 2017/2018

W piątkowy poranek 22 czerwca w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018. Zgodnie z tradycją na początku cała nasza społeczność udała się do kościoła na uroczystą Mszę Świętą , którą odprawił ksiądz Proboszcz Marian Kujawski. Po jej zakończeniu udaliśmy się na świetlicę wiejską gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Po powitaniu gości pani Dyrektor Maria Karkowska wręczyła uczniom świadectwa z czerwonym paskiem, nagrody za wysokie miejsca w konkursach gminnych i ogólnopolskich oraz medale za zmagania sportowe, w których uczniowie rywalizowali na terenie naszej szkoły przez cały rok szkolny. Nie zabrakło oczywiście podziękowań w formie dyplomów dla zaangażowanych rodziców w działania naszej szkoły, na których zawsze możemy liczyć oraz dla pani Sołtys Stanisławy Górskiej jak i naszych dzielnych Strażaków z Olszan , którzy też zawsze służą nam pomocą. Delegacja Strażaków stawiła się w składzie: prezes Józef Goryczka, komendant Stanisław Zięba oraz Jan Figurak. Po rozdaniu podziękowań i świadectw nasi goście : pani Sołtys Olszan i pan prezes Ochotniczej Straży Pożarnej skierowali do zebranych parę ważnych słów tuż przed udaniem się na wakacje. Dalsza część zakończenia roku szkolnego odbyła się już w poszczególnych klasach gdzie wychowawcy , rodzice i uczniowie udali się na wręczenie pozostałych świadectw. Nastał czas wypoczynku i relaksu…a za ponad dwa miesiące spotykamy się ponownie!! Udanych wakacji!!