Konkursy z języka angielskiego rozstrzygnięte !

W miesiącu kwietniu oraz maju odbyły się dwa konkursy z języka angielskiego dla klas 1-6 . Pierwszy z konkursów polegał na opracowaniu słowniczka językowego w formie plakatu na wybrany temat np. food and drink, my home, my town. W klasie I zwycięzcami zostali Antoni Mądrzak , Marcel Gołębiewski oraz Natan Fudała,  w klasie II Sebastian Pawlik, w klasie III Aleksandra Zachariasz oraz Natalia Lukas. Drugi konkurs polegał na przedstawieniu scenek – dialogów np. w restauracji, w sklepie, w mieście .W klasie II najciekawszą scenkę  w restauracji  przedstawiły  Zuzanna Kurczak oraz Oliwia Wilczyńska. W klasie III najbardziej interesujący  dialog w sklepie odegrał Szymon Skowroński, Miłosz Dyduch oraz Aleksandra Zachariasz. W klasie IV zwyciężyły Hanna Piotrowska i Zuzanna Nieckula prezentując  dialog  w mieście . W klasie V nagrodzone zostały Nadia Figurak oraz Natalia Sudoł za konwersację w restauracji . W klasie VI nagrodzeni zostali Filip Sikora, Kinga Kowalczyk, Maciej Greń, Michał Rakuś oraz Zuzanna Czubala.  Wszyscy uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem oraz entuzjazmem podczas wykonywania zadań . Wszystkim zwycięzcom gratulujemy 🙂 !!!

Komunikat z dnia 23.10.2020

Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza z oddziałami przedszkolnymi w Olszanach NAUKA ZDALNA KLASY IV-VIII

Pasowanie na ucznia I klasy !

Dzisiaj w, naszej szkole odbyło się  ślubowanie klasy I. Cała uroczystość  została przeprowadzona na sali wiejskiej w kameralnym gronie z zachowaniem wszystkich...

Samorząd uczniowski

SAMORZĄD UCZNIOWSKI W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 PRZEWODNICZĄCA :  NADIA FIGURAK ZASTĘPCA :   MAJA BALCEROWSKA

KOMUNIKAT DO RODZICÓW

Szanowni Państwo! W obliczu rosnącej liczby zachorowań na COVID-19 ponowne apeluję o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii.

Posiłek w szkole i w domu

Zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem dotyczącym dofinansowania kosztów posiłku. 202010011200Pobierz