„ Krew dla Oli”

W dniu 20 marca 2018r. w Zespole Szkół w Strzegomiu odbyła się akcja oddawania krwi dla Oli – naszej uczennicy. Ola zmaga się z chorobą nowotworową i każda forma wsparcia jest bezcenna. I tym razem na zaproszenie do udziału w akcji  odpowiedziała młodzież szkoły i mieszkańcy okolicznych miejscowości. Zarejestrowało się 39 dawców, a krew oddało 25, uzyskując  11.250 ml krwi. Jest to wielki dar serca, za który dziękują organizatorzy zbiórki, społeczność Zespołu Szkół w Strzegomiu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Olszanach. Poboru dokonało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Wałbrzych za co serdecznie dziękujemy. Każdy uczestnik akcji otrzymał słodki upominek, pakiet regeneracyjny w postaci tabliczek czekolady.